Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

PostHeaderIcon nyska grupa unitarian

W Nysie i okolicach mieszka kilka osób o poglądach unitariańskich. Nasza wspólnota jest dobrowolną grupą przyjaciół o podobnych poglądach religijnych, która w niewielkiej wspólnocie wspiera się w poszukiwaniu prawdy i sensu życia. Nikogo nie nawracamy, każdy sam musi dojść do swoich przekonań. Nie zbieramy pieniędzy, nie posiadamy pastorów, kaplic, budynków majątku. Kilka razy w roku zbieramy się na wspólnych modlitwach i dyskusjach.

 

W latach 2011-2012 spotykaliśmy się raz w miesiącu w Yerbaciarni na ul Grzybowej, jednak lokal ten zamknął swoje podwoje i obecnie spotykamy się w plenerze. O każdym spotkaniu informujemy na tej stronie.

w Yerbaciarni na ul. Grzybowej w Nysie.

Mapka dojazdu, dojścia

 

Gościom spoza Nysy, którzy zainteresowani są noclegiem polecamy Schronisko Młodzieżowe -szczegóły i kontakt. W miarę możliwości oferujemy dojazd do i z schroniska (znajduje się ono około 0,5 h spacerkiem do centrum, gdzie odbywają się nasze spotkania)

 

Kościół unitarian jest legalnym kościołem zarejestrowanym w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 123 na liście wyznań. Nyska Grupa Unitarian działa na podstawie art 53 Konstytucji RP oraz innych praw regulujących życie publiczne w Rzeczpospolitej Polskiej.

 

W tym miejscu dostępna jest ulotka na temat naszej grupy. Możecie ją drukować i rozpowszechniać w dowolnej ilości :-)

Poprawiony (czwartek, 26 lipca 2012 19:06)